Tālvadības pults ar hronothermostu un programmējamu nedēļas termoregulāciju.

Kategorija:

Apraksts

Tālvadības pults ar hronothermostu un programmējamu nedēļas termoregulāciju.

Immergas CAR V2 modificējamā tālvadības pults ir izstrādāta, lai uzturētu optimālo temperatūru apsildāmajā telpā jebkurā diennakts laikā visu nedēļu vai katrai atsevišķai nedēļas dienai.

CAR V2 tālvadības pults programmēšana ir ļoti vienkārša, un plašs šķidro kristālu displejs ļauj pastāvīgi kontrolēt visas iestatītās vērtības. Lietotājs var pielāgot programmu atbilstoši savam dzīvesveidam, lai optimizētu komforta un ekonomijas temperatūru telpā.

Uzstādīšanai ir nepieciešamas tikai dažas minūtes: lai izveidotu savienojumu ar katlu, ir nepieciešams tikai divdzīslu vads caur kuru tas saņem un nosūta vadības komandas un saņem barošanas avotu. Tiklīdz CAR V2 ir pievienots, apkures katla regulēšanas parametrus turpmāk var iestatīt tikai izmantojot pults vadības paneli.

Galvenās funkcijas:

  • Vasaras režīms. Apkures Katls uzsilda sanitāro ūdeni līdz tālvadības pultī norādītajai temperatūrai
  • Dzesēšanas režīms. (tiem modeļiem, kur šī funkcija ir paredzēta)
  • Automātiskais režīms. Tālvadības pults darbojas automātiski, mainot iestatīto gaisa temperatūru telpā atkarībā no nedēļas dienas un laika
  • Darbs ziemas režīmā komplektā ar ārgaisa temperatūras zondi. Tiklīdz ārgaisa temperatūras zonde ir pievienota, tā kontrolē apkures katla centrālās apkures plūsmas temperatūru atkarībā no izmērītās ārējās temperatūras . Lietotājs tālvadības pultī var uzstādīt sezonai atbilstošu funkcionēšanas līkni
  • Pretaizsalšanas funkcija. Kad gaisa temperatūra telpā nokrītas zem 5°C, katls ieslēgsies un darbosies ar minimālu jaudu līdz gaisa temperatūra telpā, kurā ir uzstādīta tālvadības pults, paaugstināsies līdz 5,6°C. Piezīme: Pretaizsalšanas funkcija nedarbojas ja katls atrodas izslēgtā režīmā kā arī ja katlam ir pārtraukta gāzes padeve.
  • Diagnostika un informācija. Tālvadības pults pastāvīgi uzrauga katla statusu un signalizē par darbības traucējumiem, norādot atbilstošo kodu displejā. Noklikšķinot uz pogas info, tiek atvērta izvēlne, kas ļauj pārbaudīt ārgaisa temperatūru (ja ir uzstādīts ārgaisa temperatūras zonde ) un vairākus katla darbības parametrus.
  • Funkcija Antilegionella. (tikai gāzes katliem ar iebūvētu boileri).

Piezīme: Ja katls tiek ieslēgts bez pults vadības (piemēram elektroenerģijas pārrāvumu gadījumos) CAR V2 parādīs savienojuma kļūdas simbolu “CON”, bet turpinās darboties pastāvīgi, lai nezaudētu iegaumētās programmas.

* Temperatūras kontroles klase ar noklusējuma iestatījumiem. Klase ir atkarīga no iestatījumiem un darbības režīmiem, kurus var mainīt.

Brand

Immergas

Pasūtīt