10350,00 

Izkliedētā tipa atgriezeniska gaisa-ūdens invertora tipa siltumsūkņa sistēma, ko veido ārējais bloks un grīdas iekšējais bloks.

 

null

IDEALI PIEMĒROTS JAUNBŪVĒM

null

STANDARTA TERMOREGULĀCIJA

null

APKURE UN DZESĒŠANA

Kategorija:

Apraksts

LIELĀKA ĪPAŠUMA VĒRTĪBA

Kombinācijā ar siltumsūkni SUPER TRIO TOP ievēro atjaunojamo energoresursu izmantošanas saistības un nodrošina 3 dažādus pakalpojumus: apkuri, dzesēšanu un karsto ūdeni lielā daudzumā.

SUPER TRIO TOP ļauj arī sasniegt ļoti augstu enerģijas klasi jaunbūvēs un uzlabot ēkas/sistēmas enerģijas klasi esošajās mājās. Tas ļauj palielināt mājas kvadrātmetra vērtību, un ieguldījumi atmaksājas nekavējoties.

VIETAS TAUPĪŠANAS RISINĀJUMI

SUPER TRIO TOP integrējas ēkas konstrukcijās un ietaupa dzīvojamo platību, pateicoties īpašajam iebūvējamajam konteineram, kas paredzēts padziļinātai uzstādīšanai. Tehniskā kaste DOMUS CONTAINER ļauj veikt iekštelpās stingru un tīru estētiku.

LIELISKS KOMFORTS VAIRĀKĀM VANNAS ISTABĀM UN BURBUĻVANNĀM

SUPER TRIO TOP ar 250 litru tvertni apgādā viendzīvokļa mājas, mājas, dzīvokļus, kas ir liela izmēra vai kuros nepieciešams daudz karstā ūdens, ja paredzēts uzstādīt tvertnes virpuļvannu vai vairākkārtēju izņemšanu.

MAZĀKS ENERĢIJAS PATĒRIŅŠ KARSTAJAM ŪDENIM

SUPER TRIO TOP ļauj integrēt karstā ūdens sagatavošanu gan ar siltumsūkni, gan ar saules enerģijas izmantošanu. Patiesībā ierīce piedāvā izvēles komplektu, ko var ievietot izvēlētajā sistēmā.

ELEKTROENERĢIJAS PATĒRIŅA OPTIMIZĀCIJA

Tiem, kas vēlas samazināt elektroenerģijas patēriņu, SUPER TRIO TOP izmanto fotogalvanisko sistēmu, darbinot siltumsūkni ar bezmaksas saules enerģiju, tādējādi palielinot ietaupījumus visekoloģiskākajā veidā.

Papildu informācija

Kods

3.031192

Karstā ūdens tvertne (litri)

250

Uzstādīšanas zonas (n.)

1 tiešā

Brand

Immergas

Pasūtīt