Izkliedēta tipa atgriezeniskais gaisa-ūdens inversijas tipa hibrīda siltumsūknis, ko veido āra bloks un iekštelpu hidrokondensatora kondensācijas bloks.

 

null

BEZ TROKŠŅA

null

VIENKĀRŠA UZSTĀDĪŠANA

null

APKURE UN DZESĒŠANA

Kategorija:

Apraksts

Sadalīta, ar invertoru darbināma vienfāzes hibrīda siltumsūkņa sistēma, kas sastāv no āra siltumsūkņa bloka un iekštelpu hidronikas un kondensācijas bloka.

Jaunie MAGIS COMBO V2 hibrīda siltumsūkņi ir ierīces, kas paredzētas ārējā gaisa kā daļēji atjaunojama siltuma avota izmantošanai, nododot tā siltumenerģijas saturu centrālapkures sistēmai. MAGIS COMBO V2 ir hibrīda siltumsūknis, kas silda, dzesē un ražo karsto ūdeni ar iekšējo kondensācijas bloku, kas paredzēts visaugstāko prasību apmierināšanai, tā apkures temperatūra var sasniegt līdz 80 °C.

Uzstādīšanai ir nepieciešama profesionālu cilvēku (kuriem ir jābūt ar F-GAS sertifikātu) apmācība, kas iesaistīti uzstādīšanā un to savstarpējā savienošanā, izmantojot gāzes ķēdi. Ar invertora vadīta vadība ļauj ļoti smalki regulēt izejas jaudu, kā arī samazināt ieejas jaudu, tādējādi panākot augsta līmeņa veiktspēju, kas nodrošina komfortablākus iekštelpu klimatiskos apstākļus.

MAGIS COMBO V2 ir mājoklim piemērotas sistēmas, un tās ir ideāls risinājums jaunās ēkās ar augstu energoefektivitātes klasi, pat ja tās atrodas ļoti aukstos apgabalos ar ļoti zemu āra temperatūru ziemā.

Ļoti kompaktais ārējais bloks (mazāks, salīdzinot ar visvairāk izkliedētajiem hidroelektrisko siltumsūkņu modeļiem), ko var uzstādīt gan uz balkona, gan pilnībā ārpus telpām, ļauj MAGIS COMBO V2 uzlabot pozicionēšanas elastību kopā ar minimālu estētisko ietekmi uz kopējo stilu.

MAGIS COMBO V2 ir ideāli piemērots kombinācijai ar fotoelementu sistēmām.

Papildu informācija

Kods

3.030821

C.H. Enerģijas klase 55 °C temperatūrā

A+

D.H.W. Enerģijas klase - Norādītais slodzes profils

A / XL

Apkures jauda kW

16,00

Dzesēšanas jauda kW

15,00

Iekštelpu bloks (garums, platums, dimensijas) mm

811 x 440 x 474

Āra bloks (garums, platums, dimensijas) mm

1420 x 940 x 384

Dzesētāja gāze

R410A

COP

4,26

EER

3,62

Āra iekārtas svars (kg)

100,0

Iekštelpu bloka svars (kg)

60,0

Brand

Immergas

Pasūtīt